MECZ
23.01.23 | 2. runda klasyf. | Leonardo Catani | Alexandru Luca | 7-5, 6-2 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
25.06.99, 24 lat
25.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
01.06.02, 21 lat
01.06.02, 21 lat
Leonardo Catani vs. Alexandru Luca - Wzajemne mecze
23.01.23 | 2. runda klasyf. | Leonardo Catani | Alexandru Luca | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Leonardo Catani form & Alexandru Luca form
Leonardo Catani - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Corentin Denolly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Christian Teszari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Roche Alcaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-70, 1-3, - Leonardo Catani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 6-71, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Sina Moghimi | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Jay Clarke | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Maxence Broville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zelimir Rudan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexandru Luca - ostatnie mecze
M15 Kish - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Fadi Bidan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Kashan Tariq Qureshi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 0-6, 7-64, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Vukovic | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Csongor Hejjas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dominic Ducariu | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Joshua Schaefer | 6-3, 6-75, 10-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitrije Kocic | 7-5, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ibrahim Kandil | 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |