MECZ
24.03.23 | 2. runda | Yuki Mochizuki | Lawrence Bataljin | 6-0, 6-3 | M25 Canberra | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yuki Mochizuki | Lawrence Bataljin | |
1. podanie % | 44/53 (83%) | 36/52 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/44 (66%) | 15/36 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/52 (58%) | 18/53 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuki Mochizuki | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuki Mochizuki | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuki Mochizuki | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuki Mochizuki | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuki Mochizuki | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 40-A | ||
3-2 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 30-0 | ||
Yuki Mochizuki | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
22.05.96, 27 lat
22.05.96, 27 lat
Yuki Mochizuki vs. Lawrence Bataljin - Wzajemne mecze
24.03.23 | 2. runda | Yuki Mochizuki | Lawrence Bataljin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Canberra | ceglana |
Yuki Mochizuki form & Lawrence Bataljin form
Yuki Mochizuki - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ray Ho | 6-77, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gen Nakamura | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Matthew Hulme | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jayden Court | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Hayden Jones | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Pavle Marinkov | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-68, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
16.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kazuki Nishiwaki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 2. runda | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Collin Altamirano | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-76, 3-4, - Yuki Mochizuki - krecz | szczegóły meczu | |
Cary 1 - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Stefan Dostanic | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Evan King | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Cannon Kingsley | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Ilagan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Edwardsville - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Vito Tonejc | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Pierce Brazil Rollins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Champaign - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Cannon Kingsley | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Jacob Brumm | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Lawrence Bataljin - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |