MECZ
03.11.19 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Victor Lilov | 7-5, 6-3 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
18.01.99, 25 lat
18.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Laurin Aerne vs. Victor Lilov - Wzajemne mecze
03.11.19 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Victor Lilov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Laurin Aerne form & Victor Lilov form
Laurin Aerne - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Antoine Berger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 1-6, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matthieu Chambonniere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Mischa Lanz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Benes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Fellin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. John Sperle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
13.03.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Felix Einig | 4-6, 7-61, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jonas Schaer | 7-5, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Bern - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 6-71, 10-12 | szczegóły meczu |
Victor Lilov - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Mwendwa Mbithi | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Axel Nefve | 6-76, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Alexander Frusina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ithaca - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Garrett Johns | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 2. runda | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 7-63, 3-0, Alberto Colas Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 1. runda | vs. Elijah Strode | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Morelia - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Elijah Strode | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 6-75, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Zapopan - ceglana | ||||
14.10.23 Finał | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Półfinał | vs. Lorenzo Claverie | Lorenzo Claverie - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Enrique Pena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Fermin Tenti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luciano Tacchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Alexandre Reco | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Guillaume Dalmasso | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu |