MECZ
02.11.20 | 1. runda klasyf. | Keisuke Saitoh | Denis Parshutin | 6-2, 6-0 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
30.01.00, 24 lat
30.01.00, 24 lat
Keisuke Saitoh vs. Denis Parshutin - Wzajemne mecze
02.11.20 | 1. runda klasyf. | Keisuke Saitoh | Denis Parshutin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Keisuke Saitoh form & Denis Parshutin form
Keisuke Saitoh - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Jimmy Yang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sora Fukuda | 7-65, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Yuta Kikuchi | 6-0, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ryoto Tachi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Kusuhara | 7-62, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Adrien Gobat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Luca Castagnola | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gilberto Ravasio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yan Bai | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Kylian Collignon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Friis | 6-0, Luca Friis - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jakub Nicod | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tao Mu | Tao Mu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. William Mclennaghan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Takahiro Kubo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kikuchi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Denis Parshutin - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 Klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |