MECZ
01.09.22 | 2. runda | Kazuma Kawachi | Dong Ju Kim | 6-73, 6-0, 6-4 | M15 Daegu | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kazuma Kawachi | Dong Ju Kim | |
1. podanie % | 77/110 (70%) | 58/92 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/77 (61%) | 34/58 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 10/34 (29%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/92 (52%) | 47/110 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/202 (55%) | 91/202 (45%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Kazuma Kawachi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Dong Ju Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kazuma Kawachi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Dong Ju Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kazuma Kawachi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dong Ju Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kazuma Kawachi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Dong Ju Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Dong Ju Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kazuma Kawachi | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 1-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Kazuma Kawachi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Kazuma Kawachi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Dong Ju Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Dong Ju Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kazuma Kawachi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Dong Ju Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kazuma Kawachi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
09.04.02, 21 lat
09.04.02, 21 lat
Kazuma Kawachi vs. Dong Ju Kim - Wzajemne mecze
01.09.22 | 2. runda | Kazuma Kawachi | Dong Ju Kim | 6-73, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Daegu | twarda |
Kazuma Kawachi form & Dong Ju Kim form
Kazuma Kawachi - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 7-64, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chandigarh - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.12.23 Klasyf. | vs. Shu Muto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Seiya Nakanishi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sanhui Shin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 3-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Yuto Oki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Noritaka Koizumi | 4-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 7-63, 4-6, 0-2, - Kazuma Kawachi - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Younes Lalami Laaroussi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Orel Kimhi | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Itamar Tapiro | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Amir Milushev | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Koki Matsuda | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Roy Hobbs | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
17.06.23 Ćwierćfinał | vs. Justin Barki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Dong Ju Kim - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Suk Hyun Choo | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ahmet Atabay | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emir Sutekin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Yunseong Chung | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Dae Han Kim | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Seung Min | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Junsu Kang | 6-3, 1-0, Junsu Kang - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Woohyuk Sim | 3-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ki Bum Kim | 4-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Woodam Song | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Byeonghun Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Young Seok Lee | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Kazuma Kawachi | 7-63, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Dae Han Kim | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Sanhui Shin | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Petar Teodorovic | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. William Mclennaghan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Sergey Fomin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.03.22 Klasyf. | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Sherif Makhlouf | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |