MECZ
30.03.23 | 2. runda | Karl Friberg | Nicolas Kobelt | 6-1, 6-1 | M25 Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Karl Friberg | Nicolas Kobelt | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 30/49 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 6/19 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/49 (57%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nicolas Kobelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Karl Friberg | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Nicolas Kobelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Nicolas Kobelt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Nicolas Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Karl Friberg | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nicolas Kobelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Nicolas Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Nicolas Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Karl Friberg | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karl Friberg vs. Nicolas Kobelt - Wzajemne mecze
30.03.23 | 2. runda | Karl Friberg | Nicolas Kobelt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Trnava | halowa |
Karl Friberg form & Nicolas Kobelt form
Karl Friberg - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.23 Półfinał | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Nicolas Kobelt - ostatnie mecze
M25 Naples - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oliver Okonkwo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Thomas Brown | 7-62, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Frusina | 6-74, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Millen Hurrion | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Kalman L. Boyd | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Markus Bolin | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Uriage - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Tiago Pires | 6-2, 7-613 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Raphael Baltensperger | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ivan Denisov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Lewie Lane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Lewie Lane | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Karl Friberg | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Peter Nad | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |