MECZ
16.12.21 | 2. runda | Kaichi Uchida | Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 6-3, 6-1 | Rio De | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kaichi Uchida | Genaro Alberto Olivieri | |
1. podanie % | 35/62 (56%) | 44/82 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 29/44 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/27 (67%) | 18/38 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/82 (43%) | 18/62 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/144 (55%) | 65/144 (45%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Kaichi Uchida | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaichi Uchida | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kaichi Uchida | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-5 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kaichi Uchida | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaichi Uchida | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaichi Uchida | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaichi Uchida | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaichi Uchida | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Kaichi Uchida | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaichi Uchida | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kaichi Uchida | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaichi Uchida | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kaichi Uchida vs. Genaro Alberto Olivieri - Wzajemne mecze
16.12.21 | 2. runda | Kaichi Uchida | Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Rio De | twarda |
15.02.17 | 1. runda | Genaro Alberto Olivieri | Kaichi Uchida | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | USA F7 | ceglana |
Kaichi Uchida form & Genaro Alberto Olivieri form
Kaichi Uchida - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu |
Genaro Alberto Olivieri - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |