MECZ
24.08.21 | 1. runda | Kai Wehnelt | Sarp Agabigun | 6-0, 6-4 | M25 Trier | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kai Wehnelt | Sarp Agabigun | |
1. podanie % | 24/43 (56%) | 36/53 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/24 (83%) | 17/36 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/53 (57%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Kai Wehnelt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kai Wehnelt | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kai Wehnelt | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Kai Wehnelt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kai Wehnelt | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kai Wehnelt | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kai Wehnelt | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kai Wehnelt | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kai Wehnelt vs. Sarp Agabigun - Wzajemne mecze
24.08.21 | 1. runda | Kai Wehnelt | Sarp Agabigun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Trier | ceglana |
Kai Wehnelt form & Sarp Agabigun form
Kai Wehnelt - ostatnie mecze
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Sarp Agabigun - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya Challenger - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.23 2. runda | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.01.23 1. runda | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.22 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.22 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |