MECZ
01.12.22 | 2. runda | Kai Wehnelt | Andrea Bacaloni | 6-0, 6-2 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kai Wehnelt | Andrea Bacaloni | |
1. podanie % | 21/36 (58%) | 28/45 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/21 (90%) | 9/28 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/45 (64%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andrea Bacaloni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kai Wehnelt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andrea Bacaloni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kai Wehnelt | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Andrea Bacaloni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kai Wehnelt | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Andrea Bacaloni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kai Wehnelt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Bacaloni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kai Wehnelt | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30 | ||
3-1 | Andrea Bacaloni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kai Wehnelt | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Andrea Bacaloni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kai Wehnelt | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kai Wehnelt vs. Andrea Bacaloni - Wzajemne mecze
01.12.22 | 2. runda | Kai Wehnelt | Andrea Bacaloni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Kai Wehnelt form & Andrea Bacaloni form
Kai Wehnelt - ostatnie mecze
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Andrea Bacaloni - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Stylianos Christodoulou | 6-1, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Brian Bozemoj | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fernando Cavallo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Samyar Elyasi | 5-7, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Denys Klok | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuta Kawahashi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Zhao Zhao | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Pruchya Isarow | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
16.11.23 1. runda | vs. Zhou Mingzhou | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Vit Kalina | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Stuart Parker | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Adam Jones | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Filippo Speziali | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |