MECZ
13.06.16 | 1. runda klasyf. | Jumpei Yamasaki | Ki Lung Ng | 6-1, 6-1 | Hong Kong | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hongkong
01.08.01, 22 lat
01.08.01, 22 lat
Jumpei Yamasaki vs. Ki Lung Ng - Wzajemne mecze
13.06.16 | 1. runda klasyf. | Jumpei Yamasaki | Ki Lung Ng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
Jumpei Yamasaki form & Ki Lung Ng form
Jumpei Yamasaki - ostatnie mecze
M15 Kashiwa - twarda | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Satoru Nakajima | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Ryotaro Matsumura | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Issei Okamura | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Seiya Nakanishi | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuya Hirose | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Leo Vithoontien | 7-5, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Corban Crowther | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anapat Timangkul | 6-2, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Krittin Koaykul | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Suphawat Saeoui | 7-5, 5-2, Suphawat Saeoui - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Yamato Sueoka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Koki Matsuda | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Shu Muto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Kody Pearson | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 1. runda | vs. Thijmen Loof | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Sora Fukuda | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Toa Maeda | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ki Lung Ng - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Dax Donders | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-73, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Joshua Charlton | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. William Norton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matei Cristian Onofrei | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eugenio Almeida Junior | 7-5, 3-5, - Ki Lung Ng - krecz | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
17.09.23 | vs. Daniels Tens | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Blake Mott | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Blake Mott | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Alessandro Soemarno | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Corban Crowther | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anurag Agarwal | 2-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 5-7, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yanjie Zheng | 2-6, 1-2, - Ki Lung Ng - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Wen Bo Fan | 1-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |