MECZ
29.05.22 | 1. runda klasyf. | Juan Bautista Torres | Tomasz Berkieta | 6-0, 6-1 | Poznan Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Juan Bautista Torres | Tomasz Berkieta | |
1. podanie % | 24/36 (67%) | 17/39 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/24 (83%) | 9/17 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/12 (83%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/39 (62%) | 6/36 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tomasz Berkieta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tomasz Berkieta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Tomasz Berkieta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tomasz Berkieta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tomasz Berkieta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Tomasz Berkieta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Tomasz Berkieta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 6-1 | |
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
21.07.06, 17 lat
21.07.06, 17 lat
Juan Bautista Torres vs. Tomasz Berkieta - Wzajemne mecze
29.05.22 | 1. runda klasyf. | Juan Bautista Torres | Tomasz Berkieta | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Poznan Challenger | ceglana |
Juan Bautista Torres form & Tomasz Berkieta form
Juan Bautista Torres - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Bertran | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jose Statham | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Boris Arias | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Facundo Mena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jose Pereira | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 0-6, 0-3, - Juan Bautista Torres - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Mateus Alves | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Castro | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Oliver Crawford | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Luciano Darderi | 1-6, 0-4, - Juan Bautista Torres - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Matias Franco Descotte | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nikola Basic | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maximilian Figl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Tomasz Berkieta - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jasza Szajrych | 2-6, - Tomasz Berkieta - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Philip Henning | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ben Jones | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Nicolas Ifi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kyle Stocker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Philip Henning | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Jasper Lai | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
24.01.24 3. runda | vs. Hayden Jones | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda | vs. Enzo Kohlmann De Freitas | 7-61, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda | vs. Thomas Faurel | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Perry Gregg | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
16.09.23 | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
U.S. Open - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yaroslav Demin | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.07.23 3. runda | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.07.23 2. runda | vs. Kyle Kang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda | vs. Phoenix Weir | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda | vs. Andrea M'Chich | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Simone Roncalli | 6-76, 0-1, - Tomasz Berkieta - krecz | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Pablo Trochu | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Hady Habib | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
27.01.23 Półfinał | vs. Learner Tien | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Gea | 3-6, 6-2, 7-68 | szczegóły meczu |