MECZ
09.02.21 | 1. runda | Juan Bautista Torres | Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Juan Bautista Torres | Luca Giacomini | |
1. podanie % | 38/50 (76%) | 32/48 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/38 (71%) | 15/32 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/12 (83%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/48 (54%) | 13/50 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Juan Bautista Torres | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Bautista Torres | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Torres | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Juan Bautista Torres | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Bautista Torres | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Juan Bautista Torres vs. Luca Giacomini - Wzajemne mecze
09.02.21 | 1. runda | Juan Bautista Torres | Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Juan Bautista Torres form & Luca Giacomini form
Juan Bautista Torres - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Bertran | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jose Statham | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Boris Arias | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Facundo Mena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jose Pereira | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 0-6, 0-3, - Juan Bautista Torres - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Mateus Alves | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Castro | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Oliver Crawford | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Luciano Darderi | 1-6, 0-4, - Juan Bautista Torres - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Matias Franco Descotte | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nikola Basic | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maximilian Figl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Luca Giacomini - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |