MECZ
17.11.21 | 1. runda | Juan Bautista Otegui | Benjamin Torres | 6-3, 7-60 | M15 Cochabamba | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Juan Bautista Otegui | Benjamin Torres | |
1. podanie % | 52/81 (64%) | 39/64 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/52 (62%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/64 (48%) | 33/81 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Double foul | 7 | 7 |
Asy | 10 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
12.10.03, 20 lat
12.10.03, 20 lat
Juan Bautista Otegui vs. Benjamin Torres - Wzajemne mecze
17.11.21 | 1. runda | Juan Bautista Otegui | Benjamin Torres | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | M15 Cochabamba | ceglana |
Juan Bautista Otegui form & Benjamin Torres form
Juan Bautista Otegui - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Benjamin Torres - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Andres Urrea | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Luka Bojicic Ono | 6-72, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Nahuel Fernandez | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 0-3, - Benjamin Torres - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Branc | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Guzman | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Justin Roberts | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Valerio Aboian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Estaban Davila | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tadeo Meneo | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rosario - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 3-6, 7-5, 14-16 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tadeo Meneo | 1-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dante Carlos Teramo | 6-1, 5-2, Dante Carlos Teramo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Habib | 3-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ali Habib | 6-1, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Kovac | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktor Jovic | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Todor Vukomanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |