MECZ
21.08.22 | Finał | Juan Bautista Otegui | Arthur Reymond | 6-1, 4-6, 6-4 | M15 Eindhoven | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Juan Bautista Otegui | Arthur Reymond | |
1. podanie % | 48/80 (60%) | 63/100 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/48 (77%) | 40/63 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/32 (44%) | 14/37 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/100 (46%) | 29/80 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/180 (54%) | 83/180 (46%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Juan Bautista Otegui vs. Arthur Reymond - Wzajemne mecze
21.08.22 | Finał | Juan Bautista Otegui | Arthur Reymond | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Eindhoven | ceglana |
Juan Bautista Otegui form & Arthur Reymond form
Juan Bautista Otegui - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu |
Arthur Reymond - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
30.04.23 Finał | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.23 Półfinał | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 Finał | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.03.23 Półfinał | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |