MECZ
20.02.22 | 1. runda klasyf. | Josef Southcombe | Niklas Waldner | 7-5, 6-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
08.04.00, 23 lat
08.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
20.09.01, 22 lat
20.09.01, 22 lat
Josef Southcombe vs. Niklas Waldner - Wzajemne mecze
20.02.22 | 1. runda klasyf. | Josef Southcombe | Niklas Waldner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Josef Southcombe form & Niklas Waldner form
Josef Southcombe - ostatnie mecze
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. William Jansen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Scott Duncan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sahej Maker | 3-6, 0-1, - Josef Southcombe - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Connor Kruger | 4-6, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Liam Oliver | 6-3, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Karan Tumber | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Jimmy Yang | 4-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Matthew Earnshaw | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Martijn Molenkamp | 6-75, 7-63, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Preston Brown | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sergei Lysov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Scott Lawrence | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 5-7, 7-64, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 7-67, 11-13 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Elbert Barr | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.22 Klasyf. | vs. Maxence Broville | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Mathieu Scaglia | 3-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Niklas Waldner - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Romain Faucon | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liam Delicata | 5-7, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Konstantin Zhzhenov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Laelson Rodrigues | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Harold Van Raemdonck | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Miguel Garcia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Stefano Liokossis | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Loan Lestir | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Clement Deleersnyder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |