MECZ
03.12.21 | Ćwierćfinał | Jose Fco. Vidal Azorin | Fermin Tenti | 6-3, 6-2 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jose Fco. Vidal Azorin | Fermin Tenti | |
1. podanie % | 40/46 (87%) | 37/51 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/40 (65%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/6 (67%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/51 (53%) | 16/46 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/97 (59%) | 40/97 (41%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-30 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Fermin Tenti - Wzajemne mecze
03.12.21 | Ćwierćfinał | Jose Fco. Vidal Azorin | Fermin Tenti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Fermin Tenti form
Jose Fco. Vidal Azorin - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.23 Finał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.23 Półfinał | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tigre 1 - ceglana | ||||
03.01.23 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rio De - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Fermin Tenti - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |