MECZ
27.03.22 | 1. runda klasyf. | Jordan Chiu | Pietro Mugelli | 6-1, 6-2 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
15.12.00, 23 lat
15.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
19.03.00, 24 lat
19.03.00, 24 lat
Jordan Chiu vs. Pietro Mugelli - Wzajemne mecze
31.10.22 | 2. runda klasyf. | Jordan Chiu | Pietro Mugelli | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
27.03.22 | 1. runda klasyf. | Jordan Chiu | Pietro Mugelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Jordan Chiu form & Pietro Mugelli form
Jordan Chiu - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Campagnola | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Matic Kriznik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Pablo Trochu | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Sanz Muela | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Federico Salomone | 7-62, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Angeloni | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Amine Aissa Khelifa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yua Taka | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Pruchya Isarow | 6-75, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thantub Suksumrarn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 3-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sicheng Li | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Jie Cui | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Xing Dao Chen | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Rui Ning Huang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Victor Nasyrov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zijiang Yang | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Yu Zhang 2 | 6-4, 6-76, 8-10 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jintao Lan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-78, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Pietro Mugelli - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Chirag Duhan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jasper Cleland | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-61, Ioan Alexandru Teglas - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karim El Feky | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chenyang Li | 6-4, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Wai Yu Kai | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jiang Yi Qing | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Changli Zhang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zijiang Yang | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 7-5, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ariel Bouskila | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |