MECZ
07.09.21 | 1. runda | Jonathan Mridha | Dominic Stricker | 6-2, 6-3 | Banja Luka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jonathan Mridha | Dominic Stricker | |
1. podanie % | 32/56 (57%) | 38/57 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/32 (69%) | 24/38 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/24 (67%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/57 (49%) | 18/56 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
1-0 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Mridha | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Jonathan Mridha | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jonathan Mridha | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Jonathan Mridha | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 30-0 | ||
Jonathan Mridha | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jonathan Mridha vs. Dominic Stricker - Wzajemne mecze
07.09.21 | 1. runda | Jonathan Mridha | Dominic Stricker | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Banja Luka | ceglana |
Jonathan Mridha form & Dominic Stricker form
Jonathan Mridha - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Dominic Stricker - ostatnie mecze
Jeddah - halowa | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Hamad Medjedovic | 3-45, 1-2, - Dominic Stricker - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 | vs. Arthur Fils | 2-4, 4-33, 2-4, 3-45 | szczegóły meczu | |
29.11.23 | vs. Luca Nardi | 4-1, 4-1, 4-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 2-4, 4-37, 1-4, 2-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 1-4, - Dominic Stricker - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Joao Sousa | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Casper Ruud | 6-4, 3-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-64, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Rubber 1 | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
03.09.23 4. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 3. runda | vs. Benjamin Bonzi | 2-6, 7-5, 7-64, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-5, 6-72, 6-75, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-72, 6-4, 7-611 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Christian Harrison | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Joris De Loore | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Arthur Fils | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 6-711, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 6-3, 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Steve Johnson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |