MECZ
22.08.17 | 1. runda | Jonathan Gray | Vasko Mladenov | 6-3, 5-7, 6-2 | Belarus F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jonathan Gray | Vasko Mladenov | |
1. podanie % | 64/87 (74%) | 63/96 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/64 (70%) | 43/63 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/96 (41%) | 27/87 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/183 (54%) | 84/183 (46%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 7 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jonathan Gray vs. Vasko Mladenov - Wzajemne mecze
22.08.17 | 1. runda | Jonathan Gray | Vasko Mladenov | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Belarus F3 | twarda |
Jonathan Gray form & Vasko Mladenov form
Jonathan Gray - ostatnie mecze
M15 Chieti - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Jaime Faria | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-1, Kirill Kivattsev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Hady Habib | 6-4, 1-6, 0-1, - Jonathan Gray - krecz | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Mateo Berta | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.21 Półfinał | vs. Gianluca Acquaroli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-1, Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Nathan Seateun | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Omar El-Moslemany | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Yann Wojcik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Lodewijk Weststrate | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.20 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Fort - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Liam Broady | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Waco - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Alex Rybakov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Connor Farren | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Norman - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Reese Stalder | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lloyd Glasspool | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Govind Nanda | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Nick Hardt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Peter Bothwell | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Houston - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Andrew Watson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Aaron Schmid | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Jiaqi Duan | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu |
Vasko Mladenov - ostatnie mecze
M15 Burgas - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.04.19 Ćwierćfinał | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |