MECZ
13.11.22 | 1. runda klasyf. | Jonas Trinker | Imran Sibille | 3-6, 6-2, 10-3 | M25 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.02.02, 22 lat
04.02.02, 22 lat
Jonas Trinker vs. Imran Sibille - Wzajemne mecze
13.11.22 | 1. runda klasyf. | Jonas Trinker | Imran Sibille | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | M25 Heraklion | twarda |
01.11.22 | Klasyf. | Jonas Trinker | Imran Sibille | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
25.10.22 | Klasyf. | Imran Sibille | Jonas Trinker | Imran Sibille - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Jonas Trinker form & Imran Sibille form
Jonas Trinker - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Imran Sibille - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Andre Szilvassy | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jianhao Sheng | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. David Puig Molina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milosz Sroka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Yash Chaurasia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dheeraj Kodancha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dominik Buzonics | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Alex Jones | 6-70, - Imran Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 2. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Petr Nesterov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hussen Alshati | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Colombo | 1-1, - Imran Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Colombo | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Joe Leather | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Uladzislau Strugach | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rishit Dakhane | 7-66, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Peter Bertran | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |