MECZ
30.10.22 | 1. runda klasyf. | Joan Busoms Puig | Patrick Foley | 6-4, 6-4 | M25 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
19.11.01, 22 lat
19.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
12.04.95, 28 lat
12.04.95, 28 lat
Joan Busoms Puig vs. Patrick Foley - Wzajemne mecze
30.10.22 | 1. runda klasyf. | Joan Busoms Puig | Patrick Foley | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Monastir | twarda |
Joan Busoms Puig form & Patrick Foley form
Joan Busoms Puig - ostatnie mecze
M25 Badalona - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Garcia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Leo Deflandre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Max Batyutenko | 4-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sergio Callejon Hernando | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 2-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sergio Callejon Hernando | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ewan Moore | 6-4, 6-72, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ricard Soriano Rodriguez | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Fuentes Gomez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Gervail | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Szebeni | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Teboul | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 4-5, - Joan Busoms Puig - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 1-5, - Joan Busoms Puig - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 3-6, 6-1, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Patrick Foley - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 2-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 6-1, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Raphael Calzi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Adam Jones | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bautista Mantoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Marcus Walters | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Freddy Humphries | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 4-6, 1-3, - Patrick Foley - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Oliveira | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vicente | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dalmasso | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ushakov | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rome - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Massimo Pizzigoni | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tin Chen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Burger | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kansei Jonin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Joe Tyler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Recek | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |