MECZ
07.03.22 | 1. runda klasyf. | Ji Hoon Son | Aleksandr Rudy | 6-0, 6-0 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
12.04.01, 22 lat
12.04.01, 22 lat
Ji Hoon Son vs. Aleksandr Rudy - Wzajemne mecze
07.03.22 | 1. runda klasyf. | Ji Hoon Son | Aleksandr Rudy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Ji Hoon Son form & Aleksandr Rudy form
Ji Hoon Son - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 6-2, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 0-6, 0-1, - Ji Hoon Son - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Zheng Baoluo | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pawit Sornlaksup | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Koki Matsuda | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 7-65, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jaesung Choe | 6-3, 6-72, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Suk Hyun Choo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Minjong Park | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 6-1, Aaron Cohen - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu |
Aleksandr Rudy - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Mania | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |