MECZ
17.10.20 | 1. runda klasyf. | Jc Aragone | Cedrik-Marcel Stebe | 3-6, 6-3, 7-5 | Ismaning Challenger | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Jc Aragone | Cedrik-Marcel Stebe | |
1. podanie % | 75/99 (76%) | 62/89 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 53/75 (71%) | 48/62 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/24 (50%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/89 (36%) | 34/99 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/188 (52%) | 91/188 (48%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jc Aragone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jc Aragone | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jc Aragone | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jc Aragone | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jc Aragone | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jc Aragone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jc Aragone | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jc Aragone | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jc Aragone | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Jc Aragone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jc Aragone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jc Aragone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jc Aragone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jc Aragone | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jc Aragone | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jc Aragone vs. Cedrik-Marcel Stebe - Wzajemne mecze
17.10.20 | 1. runda klasyf. | Jc Aragone | Cedrik-Marcel Stebe | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Ismaning Challenger | dywanowa |
Jc Aragone form & Cedrik-Marcel Stebe form
Jc Aragone - ostatnie mecze
Washington - twarda | ||||
31.07.22 Klasyf. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.22 1. runda klasyf. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Isaac Becroft | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Orlando Challenger - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Little Rock - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Saketh-Sai Myneni | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aguascalientes Challenger - ceglana | ||||
18.04.22 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emilio Bravo | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
07.04.22 Ćwierćfinał | vs. Roberto Quiroz | 6-2, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 2. runda | vs. Yunseong Chung | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.22 1. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Charles Broom | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Ji Sung Nam | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. John Mcnally | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Dennis Novikov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Alex Michelsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.03.22 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Oliver Crawford | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
13.02.22 Finał | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.22 Półfinał | vs. Alejandro Gonzalez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Gage Brymer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Christian Langmo | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Nick Hardt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Peter Polansky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Govind Nanda | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
15.11.21 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Cedrik-Marcel Stebe - ostatnie mecze
Tenerife 2 - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
12.10.22 2. runda | vs. Yibing Wu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 Finał | vs. Francesco Passaro | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.22 Półfinał | vs. Matteo Arnaldi | 6-1, 4-1, Matteo Arnaldi - krecz | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Lucas Gerch | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Mirza Basic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Ulises Blanch | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
17.08.22 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 4-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
15.08.22 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
25.07.22 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Evan Furness | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
13.07.22 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.22 2. runda klasyf. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
20.05.22 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome 1 - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu |