MECZ
26.04.21 | 1. runda | Jay Clarke | Alex Bolt | 6-0, 6-3 | Rome 2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jay Clarke | Alex Bolt | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 22/38 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/33 (82%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 8/16 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/38 (58%) | 17/54 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jay Clarke | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Jay Clarke | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alex Bolt | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jay Clarke | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jay Clarke | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jay Clarke vs. Alex Bolt - Wzajemne mecze
26.04.21 | 1. runda | Jay Clarke | Alex Bolt | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Rome 2 | ceglana |
31.01.20 | Ćwierćfinał | Jay Clarke | Alex Bolt | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Burnie Challenger | twarda |
04.06.18 | 1. runda | Alex Bolt | Jay Clarke | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | Surbiton Challenger | trawiasta |
Jay Clarke form & Alex Bolt form
Jay Clarke - ostatnie mecze
M25 Badalona - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Matej Dodig | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Vuk Radjenovic | 7-69, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Sandro Kopp | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Petr Brunclik | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Mili Poljicak | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Peter Heller | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 7-62, 3-0, Gian Marco Moroni - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Millen Hurrion | 3-6, 6-3, 1-4, - Jay Clarke - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Alex Bolt - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
24.03.24 Finał | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kody Pearson | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-75, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Corey Gaal | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
17.03.24 Finał | vs. Luke Saville | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Matthew Hulme | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Li Tu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Blake Ellis | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Li Tu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tai Sach | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Omar Jasika | 2-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Adam Walton | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |