MECZ
07.12.19 | Półfinał | Jason Jung | Duckhee Lee | 6-2, 6-1 | Australian Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jason Jung | Duckhee Lee | |
1. podanie % | 33/42 (79%) | 33/45 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/9 (44%) | 4/12 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/45 (56%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jason Jung vs. Duckhee Lee - Wzajemne mecze
23.04.23 | 1. runda klasyf. | Duckhee Lee | Jason Jung | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Seoul Challenger | twarda |
07.12.19 | Półfinał | Jason Jung | Duckhee Lee | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Australian Open | twarda |
20.09.18 | 2. runda | Duckhee Lee | Jason Jung | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Kaohsiung Challenger | halowa |
13.03.18 | 1. runda | Duckhee Lee | Jason Jung | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Shenzhen Challenger | twarda |
03.10.17 | 1. runda | Jason Jung | Duckhee Lee | 3-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | Kaohsiung Challenger | halowa |
05.09.17 | 1. runda | Jason Jung | Duckhee Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Zhangjiagang Challenger | twarda |
06.08.16 | Półfinał | Jason Jung | Duckhee Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Chengdu Challenger | twarda |
29.04.13 | 1. runda | Jason Jung | Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Korea F1 | twarda |
Jason Jung form & Duckhee Lee form
Jason Jung - ostatnie mecze
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Matteo Gigante | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Maximus Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Manuel Guinard | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yunseong Chung | 6-72, 6-3, 4-1, Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Taro Daniel | 7-61, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. James Duckworth | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
26.08.23 Finał | vs. Arthur Weber | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Półfinał | vs. Zhe Li | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Fajing Sun | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Yan Bai | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Abraham Asaba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Borna Coric | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Cozbinov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Atlanta - twarda | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Jeff Wolf | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 7-5, 7-61 | szczegóły meczu |
Duckhee Lee - ostatnie mecze
M15 Nishi - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
31.12.23 Finał | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Półfinał | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Xin Gao | Xin Gao - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |