MECZ
26.07.22 | 1. runda | Jan-Lennard Struff | Kimmer Coppejans | 6-2, 3-6, 6-3 | Zug Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jan-Lennard Struff | Kimmer Coppejans | |
1. podanie % | 45/76 (59%) | 66/90 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/45 (73%) | 41/66 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/31 (68%) | 13/24 (54%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/90 (40%) | 22/76 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/166 (54%) | 76/166 (46%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy | 15 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jan-Lennard Struff | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jan-Lennard Struff | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 6-3 | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jan-Lennard Struff vs. Kimmer Coppejans - Wzajemne mecze
26.07.22 | 1. runda | Jan-Lennard Struff | Kimmer Coppejans | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Zug Challenger | ceglana |
Jan-Lennard Struff form & Kimmer Coppejans form
Jan-Lennard Struff - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 3. runda | vs. Alex De Minaur | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.24 3. runda | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Borna Coric | 6-73, 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-64, 6-76 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-1, 6-75, 6-1, 6-79 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-3, 6-2, 6-72, 7-68 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Marin Cilic | 3-6, 7-64, 7-67 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabian Marozsan | 7-63, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Hugo Gaston | 7-5, 6-75, 6-711 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
07.10.23 2. runda | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda | vs. Casper Ruud | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
24.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.23 2. runda | vs. Cristian Garin | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Alexander Bublik | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
18.06.23 Finał | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-71, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Kimmer Coppejans - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
23.07.23 Klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | szczegóły meczu |