MECZ
15.01.23 | 1. runda klasyf. | Jan Jermar | Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 7-69 | M15 Bressuire | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Jan Jermar | Sizya Ernest Kivanda | |
1. podanie % | 60/80 (75%) | 37/73 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/60 (73%) | 28/37 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 18/36 (50%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/73 (37%) | 25/80 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/153 (54%) | 71/153 (46%) |
Double foul | 0 | 10 |
Asy | 11 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Jermar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Jermar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Jermar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Jermar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jan Jermar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jan Jermar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Jermar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Jermar | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Jermar | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jan Jermar | 5-5 | |
0-0, 0-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-6 | Sizya Ernest Kivanda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Jermar | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
7-69 |
Czechy
12.04.00, 23 lat
12.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
10.04.92, 31 lat
10.04.92, 31 lat
Jan Jermar vs. Sizya Ernest Kivanda - Wzajemne mecze
15.01.23 | 1. runda klasyf. | Jan Jermar | Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | M15 Bressuire | halowa |
Jan Jermar form & Sizya Ernest Kivanda form
Jan Jermar - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jim Alexander De Leon Aquino | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pranav Kumar | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bohua Dong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Luca Parenti | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mathieu Bornet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Giacomo Crisostomo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 1. runda | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-0, Maximilian Figl - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Othman Bezzaz | 7-65, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sizya Ernest Kivanda - ostatnie mecze
M25 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Mischker | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
09.01.23 Klasyf. | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Summers | 7-62, 6-70, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
22.11.22 2. runda klasyf. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 4-6, 7-61, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-63, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ewan Moore | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Axel Bergdahl | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Stidell | 6-2, 4-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Hugo Maurice | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Ben Jones | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-3, - Sizya Ernest Kivanda - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Robin Catry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 Klasyf. | vs. Anthony Turchi | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Bastien Prod'Homme | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |