MECZ
18.07.21 | 1. runda klasyf. | Jakub Kroslak | Roman Postolka | 6-4, 6-3 | M25 Kottingbrunn | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
01.06.03, 20 lat
01.06.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
07.04.99, 24 lat
07.04.99, 24 lat
Jakub Kroslak vs. Roman Postolka - Wzajemne mecze
18.07.21 | 1. runda klasyf. | Jakub Kroslak | Roman Postolka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Kottingbrunn | ceglana |
Jakub Kroslak form & Roman Postolka form
Jakub Kroslak - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Christoph Gayk | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Voblikov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yousef Khamis | 7-63, 6-75, 10-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 3-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mariano Tammaro | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ajay Malik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Daniele Rapagnetta | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Botond Kisantal | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Roman Postolka - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Andrea Bolla | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-2, 14-16 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Vavassori | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Anthony Genov | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Silvio Mencaglia | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Benes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jannik Maute | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Peter Nad | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 7-5, 3-2, Samuel Puskar - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shu Matsuoka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |