MECZ
23.08.21 | 1. runda klasyf. | Jakub Kroslak | Iiro Vasa | 6-1, 6-3 | M15 Bratislava | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
01.06.03, 20 lat
01.06.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Jakub Kroslak vs. Iiro Vasa - Wzajemne mecze
23.08.21 | 1. runda klasyf. | Jakub Kroslak | Iiro Vasa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Bratislava | ceglana |
Jakub Kroslak form & Iiro Vasa form
Jakub Kroslak - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Christoph Gayk | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Voblikov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yousef Khamis | 7-63, 6-75, 10-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 3-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mariano Tammaro | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ajay Malik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Daniele Rapagnetta | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Botond Kisantal | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Iiro Vasa - ostatnie mecze
M25 Lodz - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 2-4, - Iiro Vasa - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Maciej Matuszczyk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Maxence Rivet | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dominik Boehler | 7-69, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Amaury Raynel | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.23 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.08.23 1. runda | vs. Oskar Antinheimo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Vives Marcos | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Afonso Portugal | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Oskar Antinheimo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - twarda | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Filip Peliwo | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Max Cunat | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Robin Erik Parts | 6-2, 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Sandro Kopp | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.22 Klasyf. | vs. Richard Biagiotti | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Otso Martikainen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Meitar - twarda | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Ben Weintraub | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu |