MECZ
28.11.22 | 1. runda klasyf. | Jake Bhangdia | Nikita Repkin | 6-4, 6-0 | M25 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
11.11.97, 26 lat
11.11.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
28.07.97, 26 lat
28.07.97, 26 lat
Jake Bhangdia vs. Nikita Repkin - Wzajemne mecze
28.11.22 | 1. runda klasyf. | Jake Bhangdia | Nikita Repkin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Monastir | twarda |
Jake Bhangdia form & Nikita Repkin form
Jake Bhangdia - ostatnie mecze
M15 Santo - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Baldwin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Luciano Barbarino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
07.11.23 2. runda klasyf. | vs. Joaquin Bianchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Ondrej Horak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-4, 6-75, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ahmedabad - twarda | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Shivank Bhatnagar | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Jannik Maute | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Werren | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Andrea Meduri | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Benjamin Loccisano | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Ying-Ze Chen | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Wenbo Bai | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rui Ning Huang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Siddhant Banthia | 7-60, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Orange - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Ryan Haviland | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jaden James | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vero - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Cavero | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Evans | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Nikita Repkin - ostatnie mecze
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Tilen Kovac | 2-6, 7-63, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Lons - halowa | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marc Ros Mesas | 2-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luke Simkiss | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Ivan Sergeyev | Ivan Sergeyev - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Cagan Celik | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmet Atabay | 5-7, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sodan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Zeki Horoz | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Julian Desousa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rares Iliescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Tim Ruehl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. David Gabor | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Renan Perdigao | 7-5, 6-77, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Hembo Mathiasen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |