MECZ
22.06.22 | 1. runda | Jacopo Berrettini | Sidane Pontjodikromo | 2-6, 7-5, 6-2 | M15 Alkmaar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jacopo Berrettini | Sidane Pontjodikromo | |
1. podanie % | 61/121 (50%) | 59/89 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/61 (59%) | 32/59 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 27/60 (45%) | 14/30 (47%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 6/23 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/89 (48%) | 58/121 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/210 (50%) | 104/210 (50%) |
Double foul | 9 | 6 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jacopo Berrettini | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jacopo Berrettini | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jacopo Berrettini | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jacopo Berrettini | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jacopo Berrettini | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jacopo Berrettini | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Sidane Pontjodikromo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jacopo Berrettini vs. Sidane Pontjodikromo - Wzajemne mecze
22.06.22 | 1. runda | Jacopo Berrettini | Sidane Pontjodikromo | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Alkmaar | ceglana |
Jacopo Berrettini form & Sidane Pontjodikromo form
Jacopo Berrettini - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sanremo Challenger - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.03.23 Klasyf. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Sidane Pontjodikromo - ostatnie mecze
M25 Badalona - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Peter Bertran | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Axel Nefve | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Andrew Fenty | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 3-6, 0-1, - Sidane Pontjodikromo - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Leonardo Borrelli | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Iliyan Radulov | 6-73, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Emilien Demanet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Deney Wassermann | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Leyton Rivera | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Felix Mischker | 1-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Yanki Erel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Adam Heinonen | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Matthew William Donald | 7-61, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Decamps | Gabriel Decamps - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu |