MECZ
05.05.22 | Ćwierćfinał | Jack Pinnington Jones | Alexander Weis | 6-2, 6-0 | M25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jack Pinnington Jones | Alexander Weis | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 28/54 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/31 (58%) | 10/28 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/54 (65%) | 19/45 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jack Pinnington Jones | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jack Pinnington Jones | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Pinnington Jones | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jack Pinnington Jones | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jack Pinnington Jones | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jack Pinnington Jones | 1-1 | |
0-0, 40-40 | ||
Jack Pinnington Jones | 2-0 | |
0-0, 40-40 | ||
3-0 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jack Pinnington Jones | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jack Pinnington Jones vs. Alexander Weis - Wzajemne mecze
05.05.22 | Ćwierćfinał | Jack Pinnington Jones | Alexander Weis | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Santa | ceglana |
Jack Pinnington Jones form & Alexander Weis form
Jack Pinnington Jones - ostatnie mecze
M25 Roehampton - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Daniil Glinka | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Daniel Cox | 6-73, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Charles Broom | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Finn Bass | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Finn Murgett | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Patrick Brady | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Charles Broom | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Luke Simkiss | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tulsa - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Alfredo Perez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Colin Markes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Peter Bertran | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
01.02.23 2. runda | vs. Emilio Gomez | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 3-1, Ernesto Escobedo - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
12.11.22 Ćwierćfinał | vs. Christian Sigsgaard | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 2. runda | vs. Tadeas Paroulek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Maciej Rajski | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
26.10.22 2. runda | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Edan Leshem | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sam Riffice | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
23.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sam Riffice | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.22 2. runda | vs. Alexander Petrov | 5-2, Alexander Petrov - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Luciano Tacchi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu |
Alexander Weis - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - krecz | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu |