MECZ
11.10.20 | 2. runda klasyf. | Jack Gibbens | Amaury De Beer | 6-0, 6-0 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
23.06.97, 26 lat
23.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mauritius
30.03.99, 25 lat
30.03.99, 25 lat
Jack Gibbens vs. Amaury De Beer - Wzajemne mecze
25.11.20 | 2. runda klasyf. | Jack Gibbens | Amaury De Beer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
11.10.20 | 2. runda klasyf. | Jack Gibbens | Amaury De Beer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Jack Gibbens form & Amaury De Beer form
Jack Gibbens - ostatnie mecze
M25 Sunderland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Shrewsbury - halowa | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
06.10.21 Klasyf. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.10.21 2. runda klasyf. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Amaury De Beer - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
13.12.20 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 0-6, 0-3, - Amaury De Beer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Liova Ajavon | 0-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Yanais Laurent | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.20 2. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.09.20 2. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Bradley Holt | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Skyler Butts | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jamie Davies | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mathis Moysan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Samuel Pointon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F3 - twarda | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Jamie Asanee Praditngam | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Wattanachai Lungkeaw | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Thailand F1 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indonesia F3 - twarda | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Odeda Muhammad Arazza | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vencl | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |