MECZ
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Ivan Mikhaylyuk | Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 7-63 | M15 Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
11.10.98, 25 lat
11.10.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Norwegia
15.11.00, 23 lat
15.11.00, 23 lat
Ivan Mikhaylyuk vs. Lukas Hellum Lilleengen - Wzajemne mecze
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Ivan Mikhaylyuk | Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | M15 Telavi | ceglana |
Ivan Mikhaylyuk form & Lukas Hellum Lilleengen form
Ivan Mikhaylyuk - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maksim Starostin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Richard Biagiotti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Andrew Fenty | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 6-2, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Antonio Calderara | 6-0, 3-0, Antonio Calderara - krecz | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Bruno Figlia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Issei Okamura | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Emiliano Troche | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Daniel Litvinov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Andrey Budanov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ruzel Fathullin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Richard Muzaev | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Edward Hubner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 3-2, Ameur Ben Hassen - krecz | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
Lukas Hellum Lilleengen - ostatnie mecze
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
20.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |