MECZ
06.01.22 | 2. runda | Imanol Lopez Morillo | Felix Einig | 6-0, 6-2 | M15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Imanol Lopez Morillo | Felix Einig | |
1. podanie % | 26/40 (65%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/26 (88%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/37 (57%) | 9/40 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Imanol Lopez Morillo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Felix Einig | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Imanol Lopez Morillo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Felix Einig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Imanol Lopez Morillo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Felix Einig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Imanol Lopez Morillo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Felix Einig | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Imanol Lopez Morillo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Felix Einig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Imanol Lopez Morillo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Felix Einig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Imanol Lopez Morillo | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Felix Einig | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
17.06.00, 23 lat
17.06.00, 23 lat
Imanol Lopez Morillo vs. Felix Einig - Wzajemne mecze
06.01.22 | 2. runda | Imanol Lopez Morillo | Felix Einig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Manacor | twarda |
Imanol Lopez Morillo form & Felix Einig form
Imanol Lopez Morillo - ostatnie mecze
M15 Telde - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Miguel Damas | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Dan Added | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Francisco Rocha | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Rodrigo Fernandes | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 0-1, - Imanol Lopez Morillo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Deney Wassermann | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Milos Karol | 7-5, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Kenneth Raisma | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Kilian Feldbausch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 7-61, Alex Marti Pujolras - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Miguel Damas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Peter Heller | 7-63, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Felix Einig - ostatnie mecze
M15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Martin Bosmediano Pazmino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Salazar Martinez | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ole Bredschneijder | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Lodewijk Weststrate | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Duffel - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Lons - halowa | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Cervenak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 7-62, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Niv Zuckerman | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-1, 1-0, Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.23 Klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-77, 11-13 | szczegóły meczu | |
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. Matias Lofink | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ayush Sharma | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.12.22 Klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 7-65, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Rafn Kumar Bonifacius | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Alois Gessl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Evans | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Antoine Berger | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 6-2, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eric Morris | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |