MECZ
28.08.21 | Finał | Ilya Ivashka | Mikael Ymer | 6-0, 6-2 | Winston-Salem | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ilya Ivashka | Mikael Ymer | |
1. podanie % | 18/30 (60%) | 36/59 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/18 (100%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/12 (83%) | 7/23 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/59 (58%) | 2/30 (7%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/89 (70%) | 27/89 (30%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilya Ivashka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilya Ivashka | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Mikael Ymer | |
0-0 | ||
Ilya Ivashka | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Ilya Ivashka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Ivashka | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ilya Ivashka | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Mikael Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilya Ivashka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ilya Ivashka vs. Mikael Ymer - Wzajemne mecze
26.09.22 | 1. runda | Ilya Ivashka | Mikael Ymer | 7-68, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Sofia | halowa |
28.08.21 | Finał | Ilya Ivashka | Mikael Ymer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Winston-Salem | twarda |
24.09.19 | 2. runda | Mikael Ymer | Ilya Ivashka | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | Orleans Challenger | halowa |
Ilya Ivashka form & Mikael Ymer form
Ilya Ivashka - ostatnie mecze
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. August Holmgren | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 7-64, 3-6, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
20.08.23 1. runda | vs. Zhizhen Zhang | 6-4, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Pecotic | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Borna Coric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Borna Gojo | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Federico Coria | 4-6, 6-4, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Rinky Hijikata | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Hugo Grenier | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 1-6, 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Guido Pella | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Stan Wawrinka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
12.04.23 2. runda | vs. Karen Khachanov | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Daniel Evans | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.04.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-4, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
24.03.23 2. runda | vs. Casper Ruud | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Mikael Ymer - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
07.07.23 3. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-62, 6-75, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 2-6, 6-3, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
29.06.23 Ćwierćfinał | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda | vs. Liam Broady | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 5-7, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Arthur Fils | 5-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 6-714, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Hamad Medjedovic | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 4-4, - Mikael Ymer - krecz | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
17.03.23 2. runda | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Radu Albot | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. David Goffin | David Goffin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Radu Albot | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.23 Klasyf. | vs. Roman Safiullin | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.23 1. runda klasyf. | vs. Borna Gojo | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.23 | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Rubber 1 | vs. Mirza Basic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
29.01.23 Finał | vs. David Goffin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |