MECZ
23.01.23 | 1. runda klasyf. | Illya Marchenko | Benjamin Lock | 6-1, 7-61 | Quimper Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Illya Marchenko | Benjamin Lock | |
1. podanie % | 32/62 (52%) | 38/55 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/32 (69%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/30 (63%) | 4/17 (24%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/55 (51%) | 21/62 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/117 (59%) | 48/117 (41%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Illya Marchenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Illya Marchenko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Illya Marchenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Illya Marchenko | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Illya Marchenko vs. Benjamin Lock - Wzajemne mecze
23.01.23 | 1. runda klasyf. | Illya Marchenko | Benjamin Lock | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | Quimper Challenger | halowa |
27.07.22 | 2. runda | Benjamin Lock | Illya Marchenko | 7-66, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Segovia Challenger | twarda |
Illya Marchenko form & Benjamin Lock form
Illya Marchenko - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu |
Benjamin Lock - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |