MECZ
04.09.21 | Półfinał | Illya Beloborodko | Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-4, 6-3 | M15 Chornomorsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Illya Beloborodko | Yan Bondarevskiy | |
1. podanie % | 73/105 (70%) | 59/82 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/73 (55%) | 32/59 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/32 (53%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/82 (48%) | 48/105 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/187 (51%) | 91/187 (49%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Illya Beloborodko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Illya Beloborodko | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Beloborodko | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Illya Beloborodko | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Illya Beloborodko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Illya Beloborodko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Beloborodko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Beloborodko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Illya Beloborodko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Illya Beloborodko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Illya Beloborodko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Illya Beloborodko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Illya Beloborodko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Illya Beloborodko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Illya Beloborodko vs. Yan Bondarevskiy - Wzajemne mecze
04.09.21 | Półfinał | Illya Beloborodko | Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Chornomorsk | ceglana |
Illya Beloborodko form & Yan Bondarevskiy form
Illya Beloborodko - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Mika Lipp | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Henri Squire | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Yan Bondarevskiy - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
04.03.23 Półfinał | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
16.05.22 Klasyf. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
29.04.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |