MECZ
22.08.16 | 1. runda | Hyung-Chan Lim | Hong Chung | 3-6, 6-2, 7-66 | Korea F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hyung-Chan Lim | Hong Chung | |
1. podanie % | 73/102 (72%) | 54/90 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 54/73 (74%) | 36/54 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 22/36 (61%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/90 (36%) | 34/102 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/192 (52%) | 92/192 (48%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Korea
14.11.85, 38 lat
11673 $
14.11.85, 38 lat
11673 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hyung-Chan Lim vs. Hong Chung - Wzajemne mecze
22.08.16 | 1. runda | Hyung-Chan Lim | Hong Chung | 3-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | Korea F6 | ceglana |
Hyung-Chan Lim form & Hong Chung form
Hyung-Chan Lim - ostatnie mecze
M15 Changwon - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sung Ha Yeon | 4-6, 1-3, - Hyung-Chan Lim - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jeong Heon Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
26.06.19 2. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-0, - Hyung-Chan Lim - krecz | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Matthew Mendez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hyeong Jin Cho | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Seita Watanabe | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Min Seong Kim | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Sung Jun Park | 6-0, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.06.19 1. runda klasyf. | vs. Young-Hoon Jeong | 1-0, Young-Hoon Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
Thailand F4 - twarda | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tonkla Mulada | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Chan-Yeong Oh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Uisung Park | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Dae-Hee Lee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jae Young Ko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dong Woon Kang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Seong-Woon Yu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Seunghun Shin | 1-1, - Hyung-Chan Lim - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Seung Dong Kim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jun Su Kim | 6-2, 3-5, - Hyung-Chan Lim - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Donghwi Shin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Daniel Yoo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Seunghun Shin | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Hyeon Il Jung | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Geun Jun Kim | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Seunghun Shin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Woo Hyeok Jang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Hong Chung - ostatnie mecze
M25 Anseong - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 3-6, 7-66, 3-2, Yeongseok Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Tae-Woo Lee | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Chan-Yeong Oh | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 7-5, 5-7, 1-0, - Hong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Chan-Yeong Oh | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maks Lukman | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. James Duckworth | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-3, 3-0, Zsombor Piros - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Sanhui Shin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Jae Myeong Lee | 5-2, Jae Myeong Lee - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Woohyuk Chang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Sora Fukuda | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Sherif Makhlouf | 4-6, 1-4, - Hong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Loic Cloes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Loic Cloes | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Kirill Mishkin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.19 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu |