MECZ
28.08.22 | 1. runda klasyf. | Hyeondeok Yoon | Adam Bronka | 6-3, 6-1 | M15 Daegu | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Korea
11.03.03, 21 lat
11.03.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
15.09.99, 24 lat
15.09.99, 24 lat
Hyeondeok Yoon vs. Adam Bronka - Wzajemne mecze
28.08.22 | 1. runda klasyf. | Hyeondeok Yoon | Adam Bronka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Daegu | twarda |
Hyeondeok Yoon form & Adam Bronka form
Hyeondeok Yoon - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-74, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ricard Rodolfo Garavi Yepez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sung Hun Kim | 6-4, 6-72, 1-5, - Hyeondeok Yoon - krecz | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Young Seok Kim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Baldwin | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Jiho Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Tae-Woo Lee | 6-3, 5-0, Tae-Woo Lee - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Min Seong Kim | 6-1, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Sanhui Shin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jin Sung Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Petar Teodorovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 7-5, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu |
Adam Bronka - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
03.01.22 2. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu |