MECZ
05.06.22 | 1. runda klasyf. | Henrique Rocha | Pedro Ortega | 6-1, 6-2 | M15 Frascati | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Henrique Rocha | Pedro Ortega | |
1. podanie % | 23/36 (64%) | 30/60 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/23 (78%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 8/30 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/60 (55%) | 8/36 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pedro Ortega | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Henrique Rocha | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Pedro Ortega | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Henrique Rocha | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Pedro Ortega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Henrique Rocha | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Pedro Ortega | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Henrique Rocha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pedro Ortega | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Henrique Rocha | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Pedro Ortega | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Henrique Rocha | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Pedro Ortega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Henrique Rocha | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Pedro Ortega | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
10.02.89, 35 lat
10.02.89, 35 lat
Henrique Rocha vs. Pedro Ortega - Wzajemne mecze
05.06.22 | 1. runda klasyf. | Henrique Rocha | Pedro Ortega | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Frascati | ceglana |
Henrique Rocha form & Pedro Ortega form
Henrique Rocha - ostatnie mecze
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda | vs. Daniel Rincon | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Gael Monfils | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Cristian Garin | 6-4, 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Radu Albot | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
10.03.24 Półfinał | vs. Hady Habib | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. George Loffhagen | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Evan Furness | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Daniel Rincon | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Jelle Sels | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Eero Vasa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Anton Matusevich | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leopold Zima | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Marco Berti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Diogo Marques | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Pedro Ortega - ostatnie mecze
M15 Salerno - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Opatija - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Oscar Dahlberg | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Facundo Arias Bisso | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 L'Aquila - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Piombino - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Harry David Meehan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Maik Steiner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
06.05.19 Klasyf. | vs. Melik Feler | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Cappello | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F9 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Joao Hinsching | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Cherione | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brazil F8 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Reami Da Cunha | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brazil F7 - ceglana | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Zaidman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Schlatter | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brazil F6 - ceglana | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Luiz Eduardo Santos | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F5 - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Caio Gruber | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bolivia F3 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Carlos Ribas Crichigno | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bolivia F2 - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Moura | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Argentina F4 - ceglana | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Becker | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Christian Oliveira | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Moura | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F1 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Rodrigues Girotto | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Daniil Testa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Dan Dowson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu |