MECZ
07.07.20 | 1. runda | Henrique Rocha | Francisco Cabral | 6-3, 1-6, 7-5 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Francisco Cabral | |
Henrique Rocha | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Francisco Cabral | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Henrique Rocha | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Francisco Cabral | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Henrique Rocha | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-2 | Francisco Cabral | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Henrique Rocha | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Francisco Cabral | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Henrique Rocha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Francisco Cabral | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Henrique Rocha | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Francisco Cabral | |
Henrique Rocha | 1-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Francisco Cabral | |
0-0 | ||
Henrique Rocha | 1-5 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Francisco Cabral | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
0-1 | Francisco Cabral | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-1 | Francisco Cabral | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Henrique Rocha | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
2-2 | Francisco Cabral | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Henrique Rocha | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Francisco Cabral | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Henrique Rocha | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Francisco Cabral | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Henrique Rocha | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
5-5 | Francisco Cabral | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Henrique Rocha | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Henrique Rocha vs. Francisco Cabral - Wzajemne mecze
15.07.20 | 1. runda | Francisco Cabral | Henrique Rocha | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
07.07.20 | 1. runda | Henrique Rocha | Francisco Cabral | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu |
Henrique Rocha form & Francisco Cabral form
Henrique Rocha - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Cristian Garin | 6-4, 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Radu Albot | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
10.03.24 Półfinał | vs. Hady Habib | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. George Loffhagen | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Evan Furness | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Daniel Rincon | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Jelle Sels | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Eero Vasa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Anton Matusevich | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leopold Zima | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Marco Berti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Diogo Marques | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Faria | 6-1, 2-1, Jaime Faria - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Rodrigo Fernandes | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Francisco Cabral - ostatnie mecze
Oeiras 1 - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia 1 - ceglana | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 0-2, - Francisco Cabral - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 0-1, - Francisco Cabral - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Raphael Calzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 1-3, - Francisco Cabral - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Luis Patino | 6-4, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Luis Faria | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Keanu Elias Immler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Luca Giacomini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Robin Bertrand | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Ben Patael | 7-610, 7-60 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
28.06.21 Klasyf. | vs. Sem Verbeek | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ronald Slobodchikov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Molcan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Niels Visker | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 Klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Fabrizio Andaloro | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Matyas Fuele | 6-0, 2-0, Matyas Fuele - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Mats Moraing | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 Klasyf. | vs. Evan Furness | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Nedelko | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |