MECZ
08.05.22 | 1. runda klasyf. | Hans Albert Schubert | Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chile
15.11.99, 24 lat
15.11.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
22.11.01, 22 lat
22.11.01, 22 lat
Hans Albert Schubert vs. Guelfo Baldovinetti - Wzajemne mecze
08.05.22 | 1. runda klasyf. | Hans Albert Schubert | Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Hans Albert Schubert form & Guelfo Baldovinetti form
Hans Albert Schubert - ostatnie mecze
M15 Concepcion - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Landini | 6-1, 5-7, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Eric David Verdes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Charlelie Cosnet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ashot Mkrtchyan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Benedikt Henning | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Alen Bill | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasios Charatsis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
11.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 5-7, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Rosales | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Julian Gimenez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Franco Marini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Lima - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Javier Guzman | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Lima - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Victor Chaw | 5-7, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.09.22 1. runda klasyf. | vs. Sibi Junior Soumahoro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 3-6, 0-3, - Hans Albert Schubert - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Quito - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ocantos | 6-0, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Quito - ceglana | ||||
08.06.22 Klasyf. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-66, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu |
Guelfo Baldovinetti - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Naim Benito Fernandez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Peter Heller | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Naim Benito Fernandez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Takahiro Kubo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Felipe Virgili Berini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Filippo Alberti | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Beaven | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Thomas Braithwaite | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sarthak Suden | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Shivank Bhatnagar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Dharmil Shah | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-75, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ariel Meshulam | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Salomone | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Jerome Iaconi | 0-6, 2-5, - Guelfo Baldovinetti - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Denis Constantin Spiridon | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Markovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |