MECZ
23.02.22 | 1. runda | Hamad Medjedovic | Aleksei Khomich | 6-1, 6-3 | M25 Nur | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Hamad Medjedovic | Aleksei Khomich | |
1. podanie % | 27/41 (66%) | 28/44 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/27 (100%) | 20/28 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/14 (43%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/44 (48%) | 8/41 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 17 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aleksei Khomich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Aleksei Khomich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Aleksei Khomich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hamad Medjedovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Aleksei Khomich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Hamad Medjedovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aleksei Khomich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hamad Medjedovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Aleksei Khomich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Hamad Medjedovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Aleksei Khomich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hamad Medjedovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Aleksei Khomich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
10.01.97, 27 lat
18475 $
10.01.97, 27 lat
18475 $
Hamad Medjedovic vs. Aleksei Khomich - Wzajemne mecze
23.02.22 | 1. runda | Hamad Medjedovic | Aleksei Khomich | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Nur | halowa |
Hamad Medjedovic form & Aleksei Khomich form
Hamad Medjedovic - ostatnie mecze
Phoenix Challenger - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Benoit Paire | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Cecchinato | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jeddah - halowa | ||||
02.12.23 Finał | vs. Arthur Fils | 3-46, 4-1, 4-2, 3-49, 4-1 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Półfinał | vs. Dominic Stricker | 4-35, 2-1, Dominic Stricker - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 | vs. Abedallah Shelbayh | 3-46, 4-2, 4-35, 4-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 | vs. Luca Van Assche | 4-2, 2-4, 4-37, 4-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 | vs. Alex Michelsen | 4-2, 4-33, 3-43, 3-45, 4-34 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jakub Mensik | 6-4, 6-72, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 7-63, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Blockx | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
02.10.23 Półfinał | vs. Sebastian Korda | 7-68, 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Laslo Djere | 6-3, 2-1, Laslo Djere - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Borna Gojo | 5-7, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Harold Mayot | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Sebastian Baez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Pedro Cachin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Aleksei Khomich - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |