MECZ
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Guy Den Ouden | Yan Sabanin | - nieobecny(a)/(i) | M25 The | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guy Den Ouden vs. Yan Sabanin - Wzajemne mecze
05.07.21 | 1. runda klasyf. | Yan Sabanin | Guy Den Ouden | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Marburg | ceglana |
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Guy Den Ouden | Yan Sabanin | Yan Sabanin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | M25 The | ceglana |
Guy Den Ouden form & Yan Sabanin form
Guy Den Ouden - ostatnie mecze
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - krecz | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Yan Sabanin - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gaziantep - ceglana | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |