MECZ
12.02.22 | Półfinał | Guy Den Ouden | Eliakim Coulibaly | 2-6, 6-3, 7-5 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Guy Den Ouden | Eliakim Coulibaly | |
1. podanie % | 68/103 (66%) | 61/88 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/68 (65%) | 37/61 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/35 (40%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/88 (44%) | 45/103 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/191 (51%) | 94/191 (49%) |
Double foul | 13 | 4 |
Asy | 3 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guy Den Ouden | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Guy Den Ouden | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Guy Den Ouden | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Guy Den Ouden | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Guy Den Ouden | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guy Den Ouden | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guy Den Ouden | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Eliakim Coulibaly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guy Den Ouden vs. Eliakim Coulibaly - Wzajemne mecze
12.02.22 | Półfinał | Guy Den Ouden | Eliakim Coulibaly | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Guy Den Ouden form & Eliakim Coulibaly form
Guy Den Ouden - ostatnie mecze
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - krecz | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Eliakim Coulibaly - ostatnie mecze
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Hazem Naow | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 0-5, - Eliakim Coulibaly - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Emilien Demanet | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Pecci | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Rodrigo Alujas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Adam Panaras | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-73, 6-1, 3-3, Buvaysar Gadamauri - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Oscar Weightman | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Tom Paris | 0-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Philip Hjorth | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Faria | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Patrick Schoen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu |