MECZ
21.11.21 | 1. runda klasyf. | Guillaume Dermiens | Max Cunat | 6-1, 6-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
04.09.99, 24 lat
04.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.07.01, 22 lat
04.07.01, 22 lat
Guillaume Dermiens vs. Max Cunat - Wzajemne mecze
21.11.21 | 1. runda klasyf. | Guillaume Dermiens | Max Cunat | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Guillaume Dermiens form & Max Cunat form
Guillaume Dermiens - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Samm Butler | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Mauro De Maio | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 Klasyf. | vs. Jarno Jans | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Alessio Demichelis | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Eupen - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Loic Cloes | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Gosse Panagoulopoulos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Thorsten Sollie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Francesco Passaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Esch/Alzette - ceglana | ||||
21.07.21 2. runda | vs. Patrick Kypson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Raphael Calzi | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Lucas Szewczyk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Floris Podzimek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Florian Broska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 1-5, - Guillaume Dermiens - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 4-6, 7-5, 13-11 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Takanyi Garanganga | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Max Cunat - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 4-6, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aditya Katticaren | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leo Poupinel | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ben Weintraub | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-78, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.12.23 2. runda klasyf. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-0, 3-0, Andrea Militi Ribaldi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Mehdi Sadaoui | 7-63, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eleftherios Neos | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Patric Prinoth | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Krcma | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Schaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Raphael Vaksmann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Antoine Gaillard | 2-6, 1-3, - Max Cunat - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Nicolas Colne | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Philippe Renard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Bagneres - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |