MECZ
08.11.21 | 2. runda klasyf. | Guillaume Dermiens | Alessandro Coccioli | 6-4, 6-2 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
04.09.99, 24 lat
04.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
05.08.02, 21 lat
05.08.02, 21 lat
Guillaume Dermiens vs. Alessandro Coccioli - Wzajemne mecze
08.11.21 | 2. runda klasyf. | Guillaume Dermiens | Alessandro Coccioli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Guillaume Dermiens form & Alessandro Coccioli form
Guillaume Dermiens - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Samm Butler | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Mauro De Maio | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 Klasyf. | vs. Jarno Jans | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Alessio Demichelis | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Eupen - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Loic Cloes | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Gosse Panagoulopoulos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Thorsten Sollie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Francesco Passaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Esch/Alzette - ceglana | ||||
21.07.21 2. runda | vs. Patrick Kypson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Raphael Calzi | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Lucas Szewczyk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Floris Podzimek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Florian Broska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 1-5, - Guillaume Dermiens - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 4-6, 7-5, 13-11 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Takanyi Garanganga | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Alessandro Coccioli - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Vadym Ursu | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Mattia Ricci | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. David Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Vadym Ursu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luciano Barbarino | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Loann Massard | 7-5, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-75, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ludovico Vaccari | 6-1, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Hoskins | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ante Petar Ercegovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Chirag Duhan | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Walewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Patrick Kotan | 6-74, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Filippo Mazzola | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-2, 1-0, Ighor Halmenschlager Reis - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 7-64, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Filippo Mazzola | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |