MECZ
27.10.22 | 2. runda | Gregoire Barrere | Beibit Zhukayev | 6-2, 6-4 | Brest Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Gregoire Barrere | Beibit Zhukayev | |
1. podanie % | 32/44 (73%) | 32/44 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/32 (94%) | 19/32 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/12 (42%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/44 (45%) | 9/44 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 4 | 10 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gregoire Barrere | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gregoire Barrere | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gregoire Barrere | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gregoire Barrere | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gregoire Barrere | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gregoire Barrere | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gregoire Barrere | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gregoire Barrere | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Gregoire Barrere | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gregoire Barrere vs. Beibit Zhukayev - Wzajemne mecze
27.10.22 | 2. runda | Gregoire Barrere | Beibit Zhukayev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Brest Challenger | halowa |
Gregoire Barrere form & Beibit Zhukayev form
Gregoire Barrere - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
19.04.24 2. runda | vs. Sebastian Korda | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Lucas Pouille | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Radu Albot | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Gastao Elias | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 7-5, 2-1, Hazem Naow - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Goffin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-73, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-77, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tommy Paul | 2-6, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. James Duckworth | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
07.11.23 2. runda | vs. Harold Mayot | 6-72, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
29.10.23 Klasyf. | vs. Marton Fucsovics | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yannick Hanfmann | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Alexander Bublik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
07.10.23 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Beibit Zhukayev - ostatnie mecze
Acapulco Challenger - twarda | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Antoine Bellier | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Adam Walton | 6-73, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Christian Langmo | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |