MECZ
29.05.23 | 2. runda klasyf. | Gorazd Srbljak | Semen Voronin | 6-1, 6-2 | M15 Kursumlijska | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gorazd Srbljak | Semen Voronin | |
1. podanie % | 21/44 (48%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/21 (90%) | 13/20 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 18/35 (51%) | 10/44 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Semen Voronin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Semen Voronin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Semen Voronin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Semen Voronin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gorazd Srbljak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Semen Voronin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Semen Voronin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Semen Voronin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Semen Voronin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
30.09.03, 20 lat
30.09.03, 20 lat
Gorazd Srbljak vs. Semen Voronin - Wzajemne mecze
29.05.23 | 2. runda klasyf. | Gorazd Srbljak | Semen Voronin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Kursumlijska | ceglana |
Gorazd Srbljak form & Semen Voronin form
Gorazd Srbljak - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | szczegóły meczu |
Semen Voronin - ostatnie mecze
M25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Goncharov | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Niksa Arsic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovic | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Mal Agushi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Guillaume Majcher | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Walewski | 6-3, 1-2, Roman Walewski - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Gabriel Bara | 3-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Venedikt Tsirikidze | 3-6, 7-60, 3-10 | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Carbone | 3-0, Lorenzo Carbone - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Joshua Nuyts | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Matteo Fondriest | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Alexander Chepik | 7-61, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu |